ASCUNDE
1
ŞOIMII Sănătații
Live chat
1
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
ASCUNDE
ASCUNDE
Pagina principalâ
Câștigătorii
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lista județelor și orașelor
Contact
Reguli
Statut
Politică de retur
Înscrie-te
Alte industrii
Șoimii
Soimii Merceriilor
Șoimii Stomatologiei
Soimii Topografi
Șoimii Arhitecturii
Șoimii en gross
Şoimii Alimentari
Şoimii Animalelor
Şoimii Divertismentului
Șoimii Educației
Șoimii Financiari
Şoimii Naturii
Șoimii Florăriilor
Șoimii Imobiliari
Şoimii Bijuteriilor
Șoimii Legii
Şoimii Sănătații
Şoimii Textilelor
Șoimii Optici
Şoimii Farmaciilor
Şoimii Instalaţiilor
Şoimii Printului
Şoimii Transporturilor
Şoimii Turismului
Şoimii Şcolilor de Şoferi
Șoimii Asigurărilor
Șoimii Auto
Șoimii Bicicletelor
Șoimii Bistro și Cafenele
Șoimii Cazării
Șoimii Ceasurilor
Șoimii Cofetari
Șoimii Comerțului
Șoimii Constructiilor
Șoimii Copiilor
Șoimii Cosmetice și parfumuri
Șoimii Curățeniei
Șoimii Design și Decor
Șoimii Electricității
Șoimii Electronicelor
Șoimii Fotografi
Șoimii Frumuseții
Șoimii Funerari
Șoimii Gastronomiei
Șoimii Grădinăritului
Șoimii Hotelieri
Șoimii Librăriilor
Șoimii Luminii
Șoimii Mobilei
Șoimii Modei
Șoimii Natural și Tradițional
Șoimii Nunților
Șoimii Patiseri
Șoimii Reciclării
Șoimii Securității
Șoimii Sportului
Șoimii Tapițeri
Șoimii Tâmplăriei
Șoimii Veterinari
Șoimii traducerilor
Șoimii ușilor și ferestrelor
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
POLAND
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
MEDICI - Sibiu
și alte companii premiate de Șoimii.
Oraș
Județ
Căutare
Şoimii Sănătații
MEDICI - Sibiu
Câștigători
2022
2019
2020
2021
2023
2024
I
Loc
Mind Suport Medical - Dr. Cătălin Mătușa
10.0
II
Loc
DR. FALOTA ACUPUNCTURA 忢董氏正經寶典鍼法
10.0
III
Loc
Psiholog Dumitru Daniel Gagea
10.0
Laureați
Life Medical Srl
9.4
Laureați
TOTAL DENT
9
Laureați
Optica Medicala Ema & D Optics Sibiu
9.2
Laureați
Aparate Auditive Sibiu | Clarfon
9.4
Laureați
Ambulanța privată Life Savers Sibiu
8.6
Laureați
Cabinet Medicină Complementară BioSant - Terapeut Dragne Roxana Monica
8.6
Laureați
EGRI EDUARD
8.5
Laureați
Zahnarzt Hermannstadt
8.9
Laureați
Smile Dental Care
9.9
Laureați
Hiperbar - Sibiu
8.6
Laureați
Centrul de Neurologie si Neurochirurgie Veterinara
8.5
Laureați
Raluca Gaidarji Nutritionist
8.9
Laureați
Medical On Group Sibiu
8.2
Laureați
Clinica Misan Med
8.3
Laureați
Doctor Roberto Nava
9
Laureați
Dr. Andrei Andronic - Medic ortodont
8.9
Laureați
Codruța Răbăgel Psihoterapeut
9.3
Laureați
Cabinet stomatologic -Dr.Morariu Diana
8.7
Laureați
Energy Spa Sibiu
9.6
Laureați
OPTICLASS - Cabinet optica medicala Bacau
8.2
Laureați
Sss
8.9
Laureați
Cabinet Veterinar - Hermann Vet Sibiu
9.2
Laureați
DentVisage
9.1
Laureați
Moisoiu Mihai Marius
8.6
Laureați
Psiholog Psihoterapeut Daniela Lovin Dragomir
8.3
Laureați
CMI Stomatologic - Dr. Bera Adina
8.8
Laureați
Iaconi Dental Clinic
8.8
Laureați
OPHTA-DELY S.R.L.
9.4
Laureați
Psiholog Simina Munteanu
8.5
Laureați
Caminul de batrani Maria Theresia
8.2
Laureați
Unique Smile
9.8
Laureați
Armean Mirela
8.7
Laureați
Cabinet Individual de Psihologie Pirneci Madalina Sibiu
9.8
Laureați
Medima Health Sibiu
9.8
Laureați
Stomatolog Dr. Hanes Raluca
9.8
Laureați
Chic Optique
10
Laureați
Voltera Dent
9.9
Laureați
Centrul Medical Axis
8.5
Laureați
Cosmin Mutu medic neurolog Sibiu
8.5
Laureați
Corident
8.4
Laureați
Clinica Beldean Med
8.8
Laureați
Artdentica Sibiu
8.9
Laureați
Dr. Anca Diniș & Dr. Dorin Diniș
9.1
Laureați
CasaDente
9.4
Laureați
Thera Optic Med
9
Laureați
Dr. Horia Beldiman, Medic Specialist Stomatolog
8.6
Laureați
Sport Med Lab
9.7
Laureați
Dr Fiat Emilia Sorina - Cabinet Medical Cardiologie Sibiu
8.8
Laureați
Calmodent Sibiu
8.7
Laureați
Cabinet Individual de Psihologie Bianca Lica-Niycui
8.5
Laureați
Oana Fodor - cabinet stomatologic
8.6
Laureați
Oftalmologie Sibiu Arcada
8
Laureați
SAN MED
8
Laureați
Aria Clinic & Recuperare
8.6
Laureați
Doctor Serb
8.8
Laureați
Cabinet Stomatologic Dr. Andreea Ciucur SIBIU
10
Laureați
Alergologie Sibiu Dr. Porr Corina
9.1
Laureați
C.M.I. DR. Neghina Paraschiva
8
Laureați
Radiologie Dentara Digitala - CBCT
8.1
Laureați
L'Atelier des lunettes
8.2
Laureați
Cabinet Stomatologic DR. Kiss
8.2
Laureați
Cabinet stomatologic Dr. Jeler Monica
8.8
Laureați
Cmi Dr Curta Lavinia & Dr Curta Radu
8.7
Laureați
Natur House Medias
8.1
Laureați
Mihaela Ionaș Cabinet Individual de Psihologie
8.6
Laureați
Angelica Harsanyi
8.6
Laureați
Cabinet Individual de Psihologie Piringer-Serban Anda
8.9
Laureați
CMI Dr. Catalina Pop - Cabinet Stomatologic
8.7
Laureați
Alina Stoica Cabinet de Psihologie
9.2
Laureați
Pearl Smile
9.8
Laureați
Clinica Stomatologica Medentis
9.6
Laureați
ALEXFARM
8.7
Laureați
Doctor Alina Mara medic primar alergologie si imunologie clinica
9
Laureați
BUMBULUŢ ANCA
9.3
Laureați
Sylvyo Frunzete Cabinet Individual de Psihologie
8.9
Laureați
CIONTEA MIRELA
8.6
Laureați
Clinica Diamed
8.7
Laureați
CMI Dermatologie Dr. Moscu Bogdan
8.8
Laureați
Cabinet DENT INA
8.5
Laureați
SiaDent
10
Laureați
Oana Optic Sibiu
8.8
Laureați
CasaDente - Family Dental Clinic
8.6
Laureați
Clinica IMed Oftalmologie
8.5
Laureați
Dr. Olimpiu Harceaga. Chirurgie estetica si plastica Sibiu
9
Laureați
Cabinet Gynecological Dr. Popescu
8.6
Laureați
Sport Med Lab
9.7
Laureați
Turn On your Smile
8.7
Laureați
Interecomed - Clinică Medicală Cisnădie
8.8
Laureați
Doctor Sicoe Claudia - medic stomatolog
8.8
Laureați
Cabinet Medicina de Familie Dr. Faur Doamna Stanca
8
Laureați
Dentis Klinik Dr. Moroianu Cristina
10
Laureați
Dentist Moga Florin
9
Laureați
Dentist Sibiu - Doctor Baboș Anna Maria
9
Laureați
Cabinet Kinetoterapie Kinetoyou
8.5
Laureați
ART Clinic by Dr. Cristian Taroi
9.1
Laureați
Dr. Muntean Cristina - Obstetrică-Ginecologie (consultație gratuită cu bilet de trimitere de la medicul de familie)
8.6
Laureați
Clinica Neurobrain Sibiu
10
Laureați
Centrul de tratament alcoolism si dependente pentru femei al Asociației Crucea Albastră
8.7
Laureați
CHIVULESCU ALEXANDRINA
8
Laureați
Cabinete medicină dentară - dr. OROS
9.8
Laureați
Cabinet de pediatrie - Dr. Burlacu Iurie medic primar pediatru
8.1
Laureați
SanoStar
8.7
Laureați
Confort Dental
9.8
Laureați
Premium Smile
8.9
Laureați
Psihoterapeut Ioan Poglan
9.6
Laureați
Cabinet Dr. Muresan Olimpiu
9.6
Laureați
DIAMED SERV S.R.L.
8.5
Laureați
Aorys Clinic
9.1
Laureați
Clinica Sante Medias Laborator Medical
9.8
Laureați
Centrul Medical Ayurveda
8.5
Laureați
EXCELENŢIA CABINET DR. ILIEŞ RADU
8.9
Laureați
Cabinet Stomatologic Dr. Oana Dumitrescu
8.7
Laureați
Dr. Tatiana Paul
9.8
Laureați
DENT ESTET Sibiu
9.7
Laureați
Inimed 360 - Medicina Cardiovasculara
8.8
Laureați
L-Optique - Optica medicală Sibiu
8.5
Laureați
Clinica Beldean Med
8.9
Laureați
Avantaj Optic Place
8.8
Laureați
Doctor Zambet Sibiu
8.7
Laureați
Centrul Medical Gynmed
9.6
Laureați
Cabinet de osteopatie Sibiu
8.8
Laureați
CHEALDA GABRIELA
8.9
Laureați
Dr Cristina Zaharie
9
Laureați
eudent
8.4
Laureați
Sorina Scorobeț-Medic dentist
8.5
Laureați
Clinica Sante Cisnadie
8.5
Laureați
Cabinet Individual de Psihologie Daniela Duvlea
9.5
Laureați
Gineko Pro Medical
8.1
Laureați
Cabinet Stomatologic Pro-Cor
9.1
Laureați
Cosmin-Kineto
10
Laureați
Cabinet Medical Dr. Mihu Felicia
8.5
Laureați
TCM Acupunctura Sibiu
9.8
Laureați
Cabinet de psihologie Oana Vasiu
8.9
Laureați
CMI dr. Sandra C. Munthiu - Alergologie
9.1
Laureați
Alma Dent - Cabinet Stomatologic
9.3
Laureați
Dr. Ucenic Elena
9.6
Laureați
Medical Corp
9
Laureați
Clinica Adheso Advanced Healthcare Solutions by Dr. Ionas
9.1
Laureați
Gyndia - Dr. Valentin Voiașciuc - Obstetrică&Ginecologie
9.9
Laureați
NovoClinique
9.7
Laureați
Cabinet Stomatologic Radu Ildiko
8.5
Laureați
Chiro Emadent - Dr. Emilia-Angela Dărăbanț
8.7
Laureați
Centrul Medical Gynmed
8.7
Laureați
Cabinet Individual De Psihologie Muntean Alina
9.2
Laureați
Dr. Alexa Delia - Cabinet medical obstetrica ginecologie
8.9